120 галицьких пташок: Фонд Притули та Шпиталь Шептицького збирають кошти на розвідувальні дрони

120 галицьких пташок: Фонд Притули та Шпиталь Шептицького збирають кошти на розвідувальні дрони

01/06/2023

Благодійний Фонд Сергія Притули разом із Шпиталем Шептицького збирають 18 млн гривень на 120 розвідувальних дронів для Сил Оборони.

Шпиталь Шептицького — благодійна та медична установа, яка наразі має дві локації: у Львові та Тернополі, — й активно надає медичну і психологічну допомогу усім, хто цього потребує.

Цьогоріч Шпиталю виповнюється 120 років. З цієї нагоди його співробітники вирішили подякувати українській армії та звернулися до Фонду Сергія Притули за допомогою у виборі найкращого подарунку.

«Ми оголошуємо спільний збір на 120 галицьких пташок — дронів DJI Mavic 3T — які потім вирушать на східний фронт. Дякую колегам за довіру до нашого фонду. Будемо раді відправити ці дрони туди, де у цьому буде найбільша необхідність», — говорить Сергій Притула.

Нещодавно Фонд підписав меморандум про співпрацю зі Шпиталем Шептицького і оголосив про спільний збір. За ці кошти придбають та передадуть на фронт 120 дронів DJI Mavic 3 Thermal, обладнаних тепловізійними камерами. Такі коптери допомагають збирати розвідувальні дані та зберігають життя нашим пілотам.

Долучитись до збору можна переказом.
Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/9kcAKdJwt2
Liqpay: https://bit.ly/pf-spital-drones

«Як казав митрополит Андрей Шептицький, “ключ до перетворення України знаходиться в ній самій”. Віримо, що спільними зусиллями ми зможемо зробити більше і допомогти нашим захисникам», — говорить директор Шпиталю Андрій Логін.

Проміжними результатами збору Фонд Притули та Шпиталь Шептицького ділитимуться у своїх соцмережах.

Непереможні, коли об’єднані!

IMG_2025.JPG