Разовий внесок
Підписка
Сергій Притула

Сергій Притула

...
Активний

Збір на машини для розмінування

Про проєкт

Площа потенційно замінованої території Харківщини складає понад мільйон гектарів. 447 населених пунктів, понад 570 тисяч гектарів полів — досі небезпечні для життя й праці. Підрозділи ДССТ щоденно працюють, щоб очистити землі від мін та вибухівки, і в наших силах — зробити їхню роботу безпечнішою, швидшою та ефективнішою.

Марк Куцевалов вирушає в піший «Реаліті Похід» в 1000 км з географічного центру Європи в географічний центр України, щоб разом з Гуманітарним напрямом Благодійного фонду Сергія Притули зібрати 40 мільйонів гривень за 40 днів на придбання обладнання для ДССТ Харківщини.

Зібрані кошти будуть спрямовані на 6 машин-комплексів механізованого розмінування дистанційного керування та 6 вантажних напівпричіпів для транспортування техніки до та з ділянок розмінування.

Підтримайте збір внеском та поширенням!

Ці машини проводять механічну підготовку ґрунту та розмінування, механічний огляд та очищення території. Управління машиною здійснює один-два оператори за допомогою пульта дистанційного керування з відстані від 200 до 350м. Спереду комплексу встановлений валовий протимінний трал, під тиском якого детонують протипіхотні та протитанкові міни. Він складається з 20 незалежних валів вагою по 350кг, які прилягають до нерівностей поверхні в діапазоні 25см. Ширина смуги очищення поверхні тралом складає не менше 240см. При розмінуванні ділянки, за машиною слідує підрозділ ДСНС та здійснює контроль якості розмінування території за допомогою металодетекторів: утилізує уламки, перевіряє наявність глибинніших мін.

Українське виробництво випускає по 2 одиниці машин-комплексів за місяць, які одразу передаватимуться підрозділам ДССТ Харківщини. Компанія також здійснюватиме обслуговування техніки, яке включає технічні огляди перед та після робочих виїздів, змащування всіх зʼєднань, заміну масел, техобслуговування та поновлення цілісності валового тралу в разі незначних пошкоджень від детонації мін.

Підтримати цей проєкт

Разовий внесок
Підписка
Сергій Притула

Сергій Притула

...

Реквізити

monobank
Банківський переказ по Україні
Crypto