Разовий внесок
Підписка
Сергій Притула

Сергій Притула

...
Активний

Рій помсти: FPV-дрони

Про проєкт

Український онлайн-сервіс виклику авто Uklon об’єднався із Благодійним фондом Сергія Притули та Військовою школою «Боривітер», щоб реалізувати спільний збір «Рій помсти» на закупівлю 2 000 FPV-дронів та навчання 420 пілотів.

Рій помсти.png

Мета збору – 50 мільйонів гривень.

Перший донат сумою 3 мільйона гривень вже здійснив Uklon.

«FPV-дрони зараз є одним з найефективніших засобів ураження ворожих сил. І чим більше у нас буде таких дронів, тим більше буде розібраних бліндажів ворога, ураженої техніки і знищеної живої сили. Але просто купити багато дронів недостатньо. Треба мати велику кількість навчених людей, яка буде ними керувати. Ми у Фонді прагнемо, щоб донати працювали ефективніше і щоб Військо отримувало обладнання разом із навчанням. Тому треба нарощувати кількість тренованих операторів дронів, чим ми і займаємося», – говорить засновник фонду Сергій Притула.

Зібрані кошти будуть спрямовані на:

  • закупівлю 2 000 FPV-дронів, що мають бойовий радіус польоту до 12 км та укомплектовані ретрансляторами й станціями керування (вони будуть доставлені напряму підрозділам на гарячих ділянках фронту, а також передані військовим, які пройдуть навчання у школі «Боривітер»);
  • курс з підготовки операторів FPV-дронів у Військовій школі «Боривітер» для діючих військовослужбовців;

Зазначимо, FPV-дрони вже показують свою ефективність у точковому знищенні ворожої техніки. Якщо таких засобів буде достатньо на всіх ділянках фронту, це може ускладнити проведення штурмів ворога та допоможе врятувати життя українським бійцям.

Військова школа «Боривітер» вже півтора року інтенсивно навчає військовослужбовців, за цей період розроблено 8 напрямів підготовки за стандартами країн НАТО. Разом із фондом Сергія Притули школа забезпечує системну підготовку операторів FPV дронів.

Підтримати цей проект

Разовий внесок
Підписка
Сергій Притула

Сергій Притула

...

Реквізити

monobank
Банківський переказ по Україні
Paypal