Про проєкт

**Благодійний фонд Сергія Притули розпочинає великий збір для допомоги ЗСУ “ТРЕБА БРАТИ!”. **

Мета: Зібрати 200 мільйонів гривень на 50 бронетранспортерів FV103 Spartan!
Період збору: з 2 по 8 листопада включно – 7 днів.

Гусеничний бронетранспортер FV103 Spartan пройшов випробування часом у британській армії.

Ця машина - ідеальний інструмент для розвідки і наступу. Міцна броня дозволяє рятувати життя наших Захисників, а бойові характеристики - перемагати ворога і звільняти українські землі.

ЗСУ вже мають успішний досвід використання цих машин - вони зіграли вагому роль під час контрнаступу на Харківщині. Нинішні погодні умови суттєво ускладнюють подальше просування української армії, і саме гусенична броньована техніка допоможе контрнаступати та перемагати і далі.

50 Спартанів знаходяться у Великій Британії на складах зберігання. Щойно ми закриємо збір та проплатимо, почнеться процес їх відправки в Україну. На наших фронтах вони опиняться у найкоротші терміни.

**ТАКУ МОЖЛИВІСТЬ УПУСКАТИ НЕ МОЖНА! ТРЕБА БРАТИ!
**

Завершений
Народний Байрактар

Народний Байрактар

Проєкт зі збору коштів для покупки трьох безпілотників Bayraktar TB2 для потреб Збройних сил України, що був ініційований БФ Сергія Притули і блогером Ігорем Лаченковим. Його метою було назбирати 500 млн грн для покупки трьох Байрактарів протягом 7 днів.

Завершений
На Помсту

На Помсту

Збір на українські дрони-камікадзе RAM II UAV

Активний
Центр відновлення військових та цивільних

Центр відновлення військових та цивільних

Придбання приміщення у Кривому Розі для створення Центру відновлення військових та цивільних, які постраждали від російської агресії. Проєкт реалізується у партнерстві з ГО «Об’єднання Відповідальних Громадян»

Активні проєкти