Завершений

Подолання наслідків підриву Каховської ГЕС

Про проєкт

**Гуманітарний напрям Фонду провів термінову гуманітарну місію з порятунку людей на Херсонщині внаслідок руйнування дамби Каховської ГЕС.
**
Упродовж трьох днів після руйнування Каховської ГЕС Фонд отримав перелік необхідного обладнання від бригад ДСНС у Херсонській області, зібрав кошти на першу партію та доставив її в постраждалий район.

352665781_949751946292923_3332523490109459914_n.jpg

Кампанія зі збору коштів для місії в Херсонській області розпочалася 6 червня. Вона відбувалася в рамках напрямку фонду "Відновлення інфраструктури", з метою допомоги адміністраціям, муніципальним службам та Державній службі України з надзвичайних ситуацій у подоланні наслідків російського тероризму.

Перша партія обладнання, придбаного завдяки терміновим пожертвам, доставлена на третій день після підриву ГЕС. До першочергового списку обладнання увійшли 10 надувних моторних човнів для евакуації, 10 мотопомп з рукавами та 2 одиниці спецтехніки для викачування мулу. Сума необхідних коштів становила 7 млн гривень.

<-slider-anurgenthumanitarianmission->

Фонд також постачав медикаменти та необхідне медичне обладнання для партнерської організації, українсько-ізраїльської медичної місії FRIDA. Вона надавала екстрену медичну допомогу людям під час евакуації населення із зони підтоплення до медзакладів або місць тимчасового проживання.

Другим етапом гуманітарної місії стала підготовка до наступних викликів, які стосувались ліквідації наслідків підтоплення після зниження рівня води: забруднення водойм, ризиків інфекційних захворювань та руйнування інфраструктури.

Щоб всебічно зрозуміти можливі наслідки, ми спілкувалися з екологами, медичними експертами, екстреними службами, головами громад та військово-цивільними адміністраціями.

Херсонській обласній комунальній аварійно-рятувальній службі (ХОКАРС) було передано 3 одиниці спецтранспорту для викачування мулу, передано першу частину необхідного гідравлічного обладнання.

В процесі закупівлі чи доставки ще ряд обладнання та спецтранспорту, необхідного для довготермінової допомоги громадам, які зазнали невідворотних негативних наслідків після руйнування ГЕС.

Завершений
Народний Байрактар

Народний Байрактар

Проєкт зі збору коштів для покупки трьох безпілотників Bayraktar TB2 для потреб Збройних сил України, що був ініційований БФ Сергія Притули і блогером Ігорем Лаченковим. Його метою було назбирати 500 млн грн для покупки трьох Байрактарів протягом 7 днів.

Завершений
Народні Броньовики

Народні Броньовики

Мегазбір на 50 бойових броньованих машин Spartan

Активний
Центр відновлення військових та цивільних

Центр відновлення військових та цивільних

Придбання приміщення у Кривому Розі для створення Центру відновлення військових та цивільних, які постраждали від російської агресії. Проєкт реалізується у партнерстві з ГО «Об’єднання Відповідальних Громадян»

Активні проєкти