Про проєкт

19-25 липня тривав мегазбір для закупівлі п'яти комплексів БПЛА моделі EOS C VTOL для штурмових спецпідрозділів ГУР. Зібрано понад 121 мільйон гривень.

Запит на комплекси EOS C Фонд отримав безпосередньо від керівництва ГУР Міністерства Оборони України. До складу п’яти комплексів входить 15 бортів та 5 наземних станцій керування. Ці БПЛА отримають штурмові спецпідрозділи відомства.

EOS C VTOL — безпілотник вертикального зльоту і посадки (VTOL). Він поєднує переваги фіксованокрилого та багатороторного типів літальних апаратів, маючи високі показники маневреності, тривалості польоту та операційній гнучкості.

Основні характеристики БПЛА EOS C VTOL:

  • Вертикальний зліт і посадка (VTOL) без використання злітної смуги або механізму запуску.
  • Збільшена дальність польоту — до 150 кілометрів — що дозволяє здійснювати моніторинг великих територій та оперувати у різних середовищах.
  • Передова оптика, що дозволяє знімати фотографії та відео високої роздільної здатності, полегшуючи проведення розвідувальних операцій.
  • Передача відео в режимі реального часу.

Такі безпілотники вже випробувані Силами Оборони в умовах російсько-української війни. Вони довели свою ефективність для розвідки та коригування артилерії, залітають вглиб тилів противника, мають якісні системи зв’язку і стійкі під дією засобів радіоелектронної боротьби.

БПЛА EOS C VTOL в дії:
EOS_in_action1.MP4

Завершений
На Помсту

На Помсту

Збір на українські дрони-камікадзе RAM II UAV

Завершений
Народні Броньовики

Народні Броньовики

Разом ми зібрали на 101 одиницю бойових броньованих машин Spartan

Активні проєкти