Наш фонд щодня працює задля посилення Сил Оборони України, а також допомоги цивільному населенню, яке постраждало від російської агресії.

Оформлюючи щомісячну підписку на конкретний напрям фонду, ви допомагаєте нам забезпечити стабільність по кожному напрямку діяльності фонду.
Завдяки щомісячним підпискам, фонд зможе забезпечити мінімальний рівень щомісячної закупівлі по кожному з напрямків фонду. Це, в свою чергу, забезпечує стабільний обсяг допомоги, яку ми можемо надавати щомісячно українському війську чи деокупованим громадам.

В разі, якщо ви вже оформили підписку раніше, а зараз хочете відмовитись від щомісячного платежу, здійсніть наступні кроки:
А) Якщо у Вас вже є картка ПриватБанку:
перейдіть за посиланням https://www.liqpay.ua/uk/adminpersonal/payments/subscriptions та авторизуйтеся (логін і пароль для входу у LiqPay ідентичний Вашому логіну та паролю для Приват24). Оберіть зі списку Ваших підписок наш фонд. У правому верхньому кутку екрану натисніть “Відписатись”.
Б) В разі, якщо ви не є клієнтом ПриватБанку:
напишіть на електронну пошту служби підтримки фонду [email protected] запит на скасування вашої підписки, вказавши ID, суму та дату підписки, скріншот вашого платежу (за можливості).

Не знайшли відповіді?
Наші консультанти допоможуть
Отримати допомогу 0800 300 114