Обладнання командно-штабних машин

326 командно-штабні машин

обладнано для війська та 70 одиниць броньованої техніки обладнано звʼязком завдяки вашим внескам!

Разовий внесок
Підписка
Сергій Притула

Сергій Притула

...

Про напрям

Командно-штабна машина (КШМ) — це мобільний пункт управління військами на базі транспортного засобу (вантажівки, броньованого автомобіля, MRAP і т.д.). В кузові/бойовому відділенні транспортного засобу встановлюються робочі місця (до 6 штук) для операторів.

Місця обладнуються технічними засобами для обробки розвідувальної інформації (в тому числі тієї, яка надходить безпосередньо з поля бою в режимі онлайн), засобами зв’язку бригадного/батальйонного рівня та тактичного — із підрозділами, які знаходяться в бою, та іншими системами, які дозволяють керувати підрозділами під час виконання ними задач. Висока мобільність дозволяє швидко змінювати позицію в разі загрози та управляти ходом операції під час руху.

Обладнання, яке встановлюється у командно-штабних машинах, забезпечується автономним джерелом живлення та стабільно працює навіть у найскладніших умовах.

Фонд Сергія Притули працює над переобладнанням транспортних засобів під КШМ з листопада 2022. У рамках проєкту обладнання КШМ фонд закуповує матеріали і технічне обладнання, а також оплачує послуги виробничої команди, яка займається переобладнанням військового транспорту під командно-штабні машини. Транспортні засоби під обладнання здебільшого надаються військовими частинами. Також кілька машин були створені на базі цивільних мікроавтобусів, які закупив фонд.

В умовах активних штурмових дій потреба армії в КШМ продовжує зростати. Тому в планах фонду — обладнання якомога більшої кількості таких автомобілів.

Проєкт реалізовується спільно з Командування Військ зв'язку та кібербезпеки Збройних Сил України.

Долучайтеся до важливої справи! Кожен донат — внесок у забезпечення нашого війська і наближення нашої Перемоги над ворогом!

Підтримати
цей напрям

Разовий внесок
Підписка
Сергій Притула

Сергій Притула

...

Реквізити

Банківський переказ по Україні
Paypal
Crypto