Обладнання командно-штабних машин

125+ командно-штабних машин

обладнано для війська завдяки вашим внескам!

Разовий внесок
Підписка
Сергій Притула

Сергій Притула

...

Командно-штабна машина (КШМ) — це мобільний пункт управління військами на базі транспортного засобу (вантажівки, броньованого автомобіля, MRAP і т.д.). В кузові/бойовому відділенні транспортного засобу встановлюються робочі місця (до 6 штук) для операторів.

Місця обладнуються технічними засобами для обробки розвідувальної інформації (в тому числі тієї, яка надходить безпосередньо з поля бою в режимі онлайн), засобами зв’язку бригадного/батальйонного рівня та тактичного — із підрозділами, які знаходяться в бою, та іншими системами, які дозволяють керувати підрозділами під час виконання ними задач. Висока мобільність дозволяє швидко змінювати позицію в разі загрози та управляти ходом операції під час руху.

Обладнання, яке встановлюється у командно-штабних машинах, забезпечується автономним джерелом живлення та стабільно працює навіть у найскладніших умовах.

Фонд Сергія Притули працює над переобладнанням транспортних засобів під КШМ з листопада 2022. У рамках проекту обладнання КШМ фонд закуповує матеріали і технічне обладнання, а також оплачує послуги виробничої команди, яка займається переобладнанням військового транспорту під командно-штабні машини. Транспортні засоби під обладнання здебільшого надаються військовими частинами. Також кілька машин були створені на базі цивільних мікроавтобусів, які закупив Фонд.

Загалом зі старту проекту в листопаді 2022 і станом на 31.07.2023 було витрачено 25 611 976,43 грн на обладнання 125 командно-штабних машин:

81шт MRAP Roshel, 10шт Volkswagen T5, 10шт DAF 4442, 4 шт Mercedes фургон, 2шт Бронеавтомобіль IVECO, 1шт Трофейний броньований автомобіль КамАЗ «Лінза», 1шт Volkswagen Crafter, 2шт ГАЗ 66, 2шт Житловий модуль контейнерного типу, 2 шт Бронеавтомобіль IVECO, 1шт УРАЛ 4320, 1шт КамАЗ 4310, 1шт П-257-24-К, 1шт International MaxxPro, 1шт MRAP Kirpi, 1шт Ford 150, 4 шт ЗІЛ-131, 1шт Ford Transit, 1шт Р-161ПУ 93-42Н8 на базі УРАЛ-4320, 1шт КРАЗ-255.

В умовах активних штурмових дій потреба армії в КШМ продовжує зростати. Тому в планах Фонду — обладнання якомога більшої кількості таких автомобілів.

Проєкт реалізовується спільно з Командування Військ зв'язку та кібербезпеки Збройних Сил України.

Долучайтеся до важливої справи! Кожен донат — внесок у забезпечення нашого війська і наближення нашої Перемоги над ворогом!

Підтримати
цей напрямок

Разовий внесок
Підписка
Сергій Притула

Сергій Притула

...

Реквізити

Банківський переказ по Україні
Paypal
Crypto