Швидке кризове реагування

Закрили запити 182 громад

в рамках швидкого реагування на гуманітарну кризу, спричинену вторгненням РФ в Україну

Разовий внесок
Підписка
Сергій Притула

Сергій Притула

...

Оперативне закриття потреб громад

які виникли внаслідок вторгнення РФ в Україну

Збереження гідних умов життя

українців, які відновлюють деокуповані та прифронтові території

Партнери проєкту

З моменту повномасштабного вторгнення росії, українські міста та села щодня потрапляють під обстріли.

Внаслідок наміреного нищення цивільної інфраструктури російською армією, громади на деокупованих та прифронтових територіях втрачають доступ до базових умов гідного життя: електроенергії, тепло та водопостачання, послуг охорони здоров'я та освіти.

Громади найкраще знають, що їм потрібно, щоб рухатись далі! Для оперативного надання ефективної гуманітарної допомоги, ми вибудували прямий контакт з представниками громад, місцевих адміністрацій, комунальним службам та ДСНС, тощо.

Ми беремо в роботу все, що нагально важливе для відновлення гідних умов життя громад на деокупованих та прифронтових територіях та можливе до реалізації за короткі терміни. По мірі можливості, ми укомплектовуємо "Пункти Незламності", надаємо джерела автономного живлення, забезпечуємо старлінками, раціями, телефонами та іншими засобами для відновлення зв'язку, передаємо спецтехніку та спецобладнання для забезпечення якісного виконання завдань ДСНС та комунальних аварійно-рятувальних служб.
Станом на кінець 2023 року, результати нашої роботи: 61 підтримана громада, 162 населені пункти. Передано 9 авто: пожежні машини, муловідсмоктувачі, автоцистерни, 180 терміналів Starlink, 7 569 продуктових наборів, 669 одиниць критичного обладнання для ліквідації наслідків підриву ГЕС.

Долучайтесь до підсилення героїчних громад своїм внеском або допомагайте закривати запити від громад в рамках спільного партнерства!

Підтримати
цей напрям

Разовий внесок
Підписка
Сергій Притула

Сергій Притула

...

Реквізити

Банківський переказ по Україні