Проєкт із охорони здоров'я

Відновлюємо доступ до якісної безоплатної медицини

на територіях України, які постраждали від війни

Разовий внесок
Підписка
Сергій Притула

Сергій Притула

...

Активні напрями роботи

в рамках відновлення гідної охорони здоров’я 
українців на деокупованих та прифронтових територіях

Закупівля обладнання, медикаментів, транспорту та виробів медичного призначення для підтримки критично важливих медзакладів на територіях, постраждалих від війни

Мобільна медицина:

•HealthCar: проєкт первинної медичної допомоги у співпраці з мережею клінік ZDRAVO
•Медична допомога ТУТ: проєкт вторинної медичної допомоги у співпраці з FRIDA Ukraine

Партнери проєкту

З початку повномасштабного вторгнення рф в Україну, 1468 медичних закладів зазнали пошкоджень від обстрілів та бойових дій, а ще 193 були зруйновані вщент.

Щоб підтримувати доступ до якісної медицини на деокупованих та прифронтових територіях, діючі медзаклади розширюються та модернізовуються, а спільноти медиків ініціюють мобільні місії та виїзди. Ми долучаємось, дбаючи, щоб вони мали необхідне медобладнання, ліки, транспорт та інше.

Результати роботи:

  • 273 065 медикаментів передано за 2023 рік
  • 153 одиниці медичної техніки передано (УЗД, інкубатори для новонароджених, тощо.)

У грудні 2023 успішно завершено спільний проєкт Благодійного фонду Сергія Притули та українсько-ізраїльською медичної місії FRIDA – проєкт із вторинної медичної допомоги “МЕДИЧНА ДОПОМОГА ТУТ”.

У межах проєкту волонтерські медичні місії здійснили 36 виїздів у 7 прифронтових та деокупованих областей України та надали понад 10 500 тисяч медичних послуг. Пацієнти отримали 15 527 упаковок медикаментів першої та другої необхідності.

Долучайтесь своїм внеском або станьте нашим партнером, щоб ми й надалі могли забезпечувати медзаклади та мобільні бригади первинної і вторинної медицини обладнанням, медикаментами та усім, що забезпечить ще якіснішу діагностику та лікування українців!

Підтримати
цей напрям

Разовий внесок
Підписка
Сергій Притула

Сергій Притула

...

Реквізити

Банківський переказ по Україні